Strona główna

Kontakt:

Jan
Pawłowski
12 448-11-45

Data publikacji:

2014-05-26

Aktualizacja:

2014-06-10

Odsłon:

2238

Nr informacji:

9930

Podziękowanie dla organizatorów konkursów przedmiotowych i tematycznych w roku szkolnym 2013/2014.

Małopolski Kurator Oświaty
SEPZ.5561.21.2014.JP
Kraków, 20 maja 2014 r.                                
 
 

Szanowni Państwo
Nauczyciele i Dyrektorzy
małopolskich szkół

 
        Dobiegają końca organizowane w tym roku szkolnym konkursy tematyczne i  przedmiotowe. Ponad 60 tysięcy  uczniów małopolskich szkół uczestnicząc w nich mogło rozwijać swoje zainteresowania, pogłębiać wiedzę i umiejętności w wybranej dziedzinie nauki. Z ogromną dumą obserwowałem bardzo wysoki poziom prac uczestników tegorocznych konkursów.  Wspólnie  ze  wszystkimi  uczestnikami  konkursów
ich rodzicami i nauczycielami cieszę się z uzyskanych rezultatów.
Realizacja tak ważnego i rozległego przedsięwzięcia była możliwa  dzięki  aktywnemu wsparciu  kilku tysięcy nauczycieli i dyrektorów szkół. Bardzo cenię pomoc i zaangażowanie  Państwa  w  organizację  konkursów,  które  sprzyjają  rozwojowi  osobistemu  młodzieży i  rozbudzają
ich aspiracje.
Szczególne   podziękowania   kieruję  do  Państwa  Dyrektorów  szkół  oraz  Nauczycieli,  którzy  organizowali  wszystkie  etapy  konkursów
i bezinteresownie uczestniczyli w pracach komisji konkursów przedmiotowych i tematycznych.
Wszystkim Państwu, którzy  poświeciliście swój prywatny czas i wysiłek dla organizacji konkursów serdecznie dziękuję życząc zadowolenia
z podejmowanych działań.

 
 
Małopolski Kurator Oświaty
Aleksander Palczewski
 

 
 
 
 


 
  1. Konkursy przedmiotowe dla uczniów szkół podstawowych:
 
  1. Konkurs Humanistyczny
 
Przewodniczący   

 
Wiceprzewodnicząca Etap wojewódzki
Agnieszka Weryńska-Kot Iwona Hebenstreit – Kudlik Szkoła Podstawowa nr 21 w Nowym Sączu , ul. Rokitniańczyków 26
 
Etap rejonowy

 
Komisja Siedziba Komisji - miejsce etapu rejonowego

 
Nr 1 w Krakowie Szkoła Podstawowa nr 95 w Krakowie, ul. Wileńska 9
Nr 2 w Krakowie Szkoła Podstawowa nr 113 w Krakowie , ul. Stachiewicza 33
Nr 3 w Krakowie Szkoła Podstawowa nr 40 w Krakowie , ul. Pszczelna 13
Nr 4 w Krakowie Szkoła Podstawowa nr 80 w Krakowie, ul. Na Skarpie 8
Nr 5 w Krakowie Szkoła Podstawowa nr 64 w Krakowie, ul. Sadzawki 1
Nr 6 w Miechowie Szkoła Podstawowa nr 1 w Miechowie, ul. Konopnickiej 13
Nr 7 w Chrzanowie Szkoła Podstawowa nr 5 w Chrzanowie, ul. Fabryczna 23a
Nr 8 w Myślenicach Szkoła Podstawowa nr 2 w Myślenicach, ul. Żeromskiego 2
Nr 9 w Tarnowie Szkoła Podstawowa nr 5 w Tarnowie, ul. Skowronków 8
Nr 10 w Bochni Szkoła Podstawowa nr 4 w Bochni, ul. Konfederatów Barskich 27
Nr 11 w Poroninie Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Poroninie
ul. Piłsudskiego 34
Nr 12 w Nowym Sączu Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu , ul. Nadbrzeżna 7
Nr 13 w Nowym Sączu Szkoła Podstawowa nr 8 w Nowym Sączu , ul. Batorego 76 
Nr 14 w Andrychowie Szkoła Podstawowa nr 2 w Andrychowie ul. Dąbrowskiego 2 
 
2.    Konkurs Matematyczny

 
Przewodniczący   

 
Wiceprzewodnicząca Etap wojewódzki
Jacek Partyński Urszula Koryga Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Tarnowie, ul. Reymonta 30
 
Etap rejonowy

 
Komisja Siedziba Komisji - miejsce etapu rejonowego
Nr 1 w Krakowie Szkoła Podstawowa nr  7 w Krakowie, ul. Spasowskiego 8
Nr 2 w Krakowie Szkoła Podstawowa nr 64 w Krakowie , ul. Sadzawki 1
Nr 3 w Krakowie Szkoła Podstawowa nr 27 w Krakowie , ul.  Podedworze 16
Nr 4 w Krakowie Szkoła Podstawowa nr 101 w Krakowie, os. Jagiellońskie 9
Nr 5 w Krakowie Szkoła Podstawowa nr 21 w Krakowie, ul.  Batalionu Skała AK 12
Nr 6 w Miechowie Szkoła Podstawowa nr 1 w Miechowie, ul. Konopnickiej 13
Nr 7 w Olkuszu Szkoła Podstawowa nr 5 w Olkuszu, ul. ul. Cegielniana 24
Nr 8 w Wieliczce Szkoła Podstawowa nr 3 w Wieliczce, ul.  Sienkiewicza 14
Nr 9 w Tarnowie Szkoła Podstawowa nr 18 w Tarnowie, ul. 3 Maja 10
Nr 10 w Bochni Szkoła Podstawowa nr 2 w Bochni, ul. Oracka 6
Nr 11 w Czarnym Dunajcu Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Czarnym Dunajcu
ul. Jana Pawła II 144
Nr 12 w Nowym Sączu Szkoła Podstawowa nr 18 w Nowym Sączu , ul. Broniewskiego 5
Nr 13 w Nowym Sączu Szkoła Podstawowa nr 9 w Nowym Sączu , ul.  Piramowicza
Nr 14 w Wadowicach Szkoła Podstawowa nr 1 w Wadowicach ul. Pod Skarpą 1
 
  1.     Konkurs Przyrodniczy
 
Przewodniczący   

 
Wiceprzewodnicząca Etap wojewódzki

 
Jerzy Stodulski

 
Katarzyna Madej Szkoła Podstawowa nr 53 im. gen. H. Dąbrowskiego w Krakowie, ul. Skośna 8
 
Etap rejonowy

 
Komisja Siedziba Komisji - miejsce etapu rejonowego

 
Nr 1 w Krakowie Szkoła Podstawowa nr  53 w Krakowie, ul. Skośna 8
Nr 2 w Krakowie Szkoła Podstawowa nr 2 w Krakowie , ul. Strzelców 5a
Nr 3 w Krakowie Szkoła Podstawowa nr 105 w Krakowie , os. Słoneczne 12
Nr 4 w Proszowicach Szkoła Podstawowa nr 1 w Proszowicach, ul. T.  Kościuszki 15
Nr 5 w Olkuszu Szkoła Podstawowa nr 5 w Olkuszu, ul.  S. Żeromskiego 1
Nr 6 w Myślenicach Szkoła Podstawowa nr 2 w Myślenicach, ul. Żeromskiego 2
Nr 7 w Tarnowie Szkoła Podstawowa nr 14 w Tarnowie, ul. Krzyska 118
Nr 8 w Bochni Szkoła Podstawowa nr 1 w Bochni, ul. Biała 2
Nr 9 w Czarnym Dunajcu Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowym Targu, ul. Mikołaja Kopernika 28
Nr 10 w Nowym Sączu Szkoła Podstawowa nr 18 w Nowym Sączu , ul. Broniewskiego 5
Nr 11 w Nowym Sączu Szkoła Podstawowa nr 7 w Nowym Sączu , ul. Grota-Roweckiego 15
Nr 12 w Wadowicach Zespół Szkolno-Przedszkolny w Tomicach ul. Floriańska 16
 
  1.     Konkurs Biblijny
 
Przewodniczący   

 
Wiceprzewodniczący Etap wojewódzki
Marzena Bąk
 

 
ks. Albert Wołkiewicz

 
Domu Pielgrzyma przy Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie, ul. Siostry Faustyny 3
 
Etap rejonowy

 
Komisja Siedziba Komisji - miejsce etapu rejonowego
Nr 1 w Krakowie Szkoła Podstawowa nr 123 w Krakowie, ul. Okólna 16
Nr 2 w Krakowie Szkoła Podstawowa nr 4 w Krakowie , ul. Smoleńsk 5-7
Nr 3 w Krakowie Katolickie Centrum Edukacyjne Caritas Archidiecezji Krakowskiej –
Katolickie Szkoły im. św. Rodziny z Nazaretu w Krakowie, ul. Pędzichów 13
Nr 4 w Chrzanowie Zespół Szkół nr 3 w Chrzanowie, Aleja Henryka 43-45
Nr 5 w Bysinie Dom Katolicki im. Ks. Prałata Józefa Bylicy, ul. 3 Maja 1
Nr 6 w Tarnowie Szkoła Podstawowa nr 15 w Tarnowie, ul. Krupnicza 8
Nr 7 w Bochni Szkoła Podstawowa nr 5 w Bochni, ul. Kazimierza Wielkiego 71
Nr 8 w Nowym Targu Szkoła Podstawowa nr 5 im. Konfederacji Tatrzańskiej  w Nowym Targu
Nr 9 w Nowym Sączu Szkoła Podstawowa Nr 21 w Nowym Sączu, ul. Rokitniańczyków 26
Nr 10 w Limanowej Zespół Szkół Samorządowych nr 3  w Limanowej, ul. Stanisława Jordana 3
Nr 11 w Wadowicach Zespół Szkół Publicznych nr 1 w Wadowicach, ul. Słowackiego 2
 
  1.     Konkurs Informatyczny
 
Przewodniczący   

 
Wiceprzewodniczący Etap wojewódzki
Jan Pawłowski

 
Bohumir Soukup Zespół Szkół Energetycznych w Krakowie,
ul. Loretańska 16
 
Etap rejonowy

 
Komisja Siedziba Komisji - miejsce etapu rejonowego

 
Nr 1 w Krakowie Katolicka Szkoła Podstawowa  w Krakowie, ul. Łokietka 60
Szkoła Podstawowa nr 32 w Krakowie, ul. Królowej Jadwigi 78
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. w Krakowie ul. Basztowa 6
Szkoła Podstawowa nr 78 w Krakowie, ul. Jaskrowa 5
Szkoła Podstawowa nr 113 w Krakowie, ul Stachiewicza 33
Szkoła Podstawowa nr 160 w Krakowie, ul. Skałeczna 10
Szkoła Podstawowa nr 2 w Krakowie, ul. Strzelców 2
Szkoła Podstawowa nr 131 w Krakowie, ul. Lubomirskiego 21
Szkoła Podstawowa nr  95 w Krakowie, ul. Wileńska 9
Nr 2 w Krakowie Szkoła Podstawowa nr 160 w Krakowie, ul Skałeczna 10
Szkoła Podstawowa nr 62 w Krakowie, ul. Ćwikłowa 1
Szkoła Podstawowa nr 43 w Krakowie, Myślenicka 112
Szkoła Podstawowa w Rudniku,
Szkoła Podstawowa w Raciborsku,
Zespół Szkół Nazaretanek  w Krakowie
Nr 3 w Krakowie Szkoła Podstawowa nr 126 w Krakowie, os. Tysiąclecia 57
Szkoła Podstawowa nr 155 w Krakowie, os. 2 Pułku Lotniczego 21
Szkoła Podstawowa w Krzeszowicach,
Szkoła Podstawowa w Kobylanach,
Szkoła Podstawowa w Poskwitowie,
Szkoła Podstawowa w Sieciechowicach
Nr 4 w Olkuszu Zespół Szkół  nr 1 w Chrzanowie, ul. Pogorska 8
Szkoła Podstawowa nr 1 w Olkuszu, ul. Kantego 5
Szkoła Podstawowa nr 4 w Olkuszu, ul. Fr. Nullo 36
Szkoła Podstawowa  w Kwaśniowie Dolnym,
Nr 5 w Bochni Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Bochni, ul. Jakubowskiego 12
Nr 6 w Dąbrowie Tarnowskiej Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej,
ul. Kościelna 25 a,
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej, ul Matejki 8,
Szkoła Podstawowa w Janowicach
Nr 7 w Nowym Sączu Szkoła Podstawowa nr 3 w Nowym Sączu, ul. Szkolna 9
Nr 8 w Nowym Sączu Zespół Szkół w Szymbarku,
Szkoła Podstawowa w Szyku,
Szkoła Podstawowa nr 1 w Przyszowej,
Szkoła Podstawowa nr 2 w Kasince Małej,
Nr 9 w Zakopanem Zespół Szkół Ogólnokształcących w Zakopanem
Nr 10 w Sułkowicach-Bolęcina Zespół Szkół Samorządowych w Sułkowicach-Bolęcina
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Suchej Beskidzkiej
Szkoła Podstawowa nr 4 w Andrychowie, ul. Włókniarzy 10a
Szkoła Podstawowa w Jastrzębi
 

 
  1. Konkursy przedmiotowe dla uczniów gimnazjów:
 
  1. Konkurs Języka Polskiego
 
Przewodniczący   

 
Wiceprzewodnicząca Etap wojewódzki

 
Irena Legutko

 
Agata Grabowska Gimnazjum  nr 39 w Krakowie ,
os. Oświecenia 30
 
Etap rejonowy

 
Komisja Siedziba Komisji - miejsce etapu rejonowego

 
Nr 1 w Krakowie Gimnazjum nr 2 w Krakowie, ul. Studencka 13
Nr 2 w Krakowie Gimnazjum nr 45  w Krakowie,  os. Willowe 1
Nr 3 w Krakowie Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 15  w Krakowie, al. Kijowska 3
Nr 4 w Krakowie Gimnazjum nr 37 z Oddziałami Integracyjnymi w Krakowie,
 os. Złotego Wieku 36
Nr 5 w Krakowie Gimnazjum nr 8 Mistrzostwa Sportowego w Krakowie, ul. Grochowska 20
Nr 6 w Olkuszu Zespół Szkół nr 1 w Bukownie, ul. Szkolna 8
Nr 7 w Wieliczce Gimnazjum im. K. Wielkiego w Wieliczce, ul. Piłsudskiego 20
Nr 8 w Tarnowie Gimnazjum nr 4 im. Jerzego Brauna w Tarnowie, ul. Bitwy pod Studziankami 5
Nr 9 w Bochni Publiczne Gimnazjum w Jadownikach, ul. Szkolna 7
Nr 10 w Nowym Targu  Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Waksmundzie, ul. Na Równi 28
Nr 11 w Nowym Sączu Liceum i Gimnazjum Akademickie w Nowym Sączu, ul. Jagiellońska 62
Nr 12 w Nowym Sączu Gimnazjum nr 5 w Nowym Sączu, ul. Nadbrzeżna 77
Nr 13 w Andrychowie  Gimnazjum nr 2 w Andrychowie, ul. Lenartowicza 26

 
 
  1. Konkurs Matematyczny
 
Przewodniczący   

 
Wiceprzewodniczący Etap wojewódzki

 
Leszek Misiak

 
Marek Walczyk  II Liceum Ogólnokształcące w Krakowie ,
 ul. Sobieskiego 9
 
Etap rejonowy

 
Komisja Siedziba Komisji - miejsce etapu rejonowego

 
Nr 1 w Krakowie Gimnazjum nr 16 w Krakowie, ul. Konarskiego 2
Nr 2 w Krakowie Gimnazjum nr 22  w Krakowie,  ul. Skwerowa 3,
Nr 3 w Krakowie Zespół Szkół Ogólnokształcacych nr 8  w Krakowie, ul. Na Błonia 15 b
Nr 4 w Krakowie Szkoła Podstawowa nr 104 w Krakowie, os. Wysokie 7
Nr 5 w Skawinie Gimnazjum Nr 1 w Skawinie, ul. W. Witosa 4
Nr 6 w Olkuszu Gimnazjum Nr 4 w Olkuszu, ul. Kosynierów 14
Nr 7 w Raciechowicach Zespół Szkół Nr 1 w Raciechowicach
Nr 8 w Wieliczce Gimnazjum w Wieliczce, ul. J. Piłsudskiego 20
Nr 9 w Tarnowie Zespół Szkół Sportowych w Tarnowie, ul. Zbylitowska 7
Nr 10 w Bochni Publiczne Gimnazjum  nr 1 w Bochni, ul Bernardyńska 1
Nr 11 w Zakopanem Gimnazjum Nr 1 w Zakopanem, ul. Nowotarska 42
Nr 12 w Nowym Sączu MCDN-ODN w Nowym Sączu, ul. Jagiellońska 61
Nr 13 w Nowym Sączu Gimnazjum nr 5 w Nowym Sączu, ul. Nadbrzeżna 77
Nr 14 w Zembrzycach Zespół Szkół w Zembrzycach, ul. ks. Kobyłeckiego 490
Nr 15 w Oświęcimiu Zespół Szkół Nr 1 w Oświęcimiu, ul. Słowackiego 41
 
  1. Konkurs z Fizyki
 
Przewodniczący   

 
Wiceprzewodnicząca Etap wojewódzki

 
Bożena Borysewicz

 
Anna Kowalska Instytut Fizyki Uniwersytetu Jagiellońskiego,
ul. Reymonta 4
 
Etap rejonowy

 
Komisja Siedziba Komisji - miejsce etapu rejonowego

 
Nr 1 w Krakowie Gimnazjum nr 2 w Krakowie, ul. Studencka 13
Nr 2 w Krakowie Gimnazjum nr 39 w Krakowie, os. Oświecenia 30
Nr 3 w Krakowie Gimnazjum nr 17 w Krakowie, ul. Litewska 34
Nr 4 w Skawinie Gimnazjum nr 1 w Skawinie, ul. Witosa 4
Nr 5 w Bukownie Zespół Szkół nr 1 w Bukownie, ul. Szkolna 8
Nr 6 w Niepołomicach Gimnazjum w Niepołomicach, ul. Szkolna 3
Nr 7 w Tarnowie Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Tarnowie, os. Legionów 16
Nr 8 w Bochni Publiczne Gimnazjum  nr 2 w Bochni, ul. Jakubowskiego 12
Nr 9 w Nowym Targu Szkoła Podstawowa Nr 11  w Nowym Targu, Pl. Evry 3
Nr 10 w Nowym Sączu Gimnazjum nr 9 w Nowym Sączu, ul.  29 listopada 22
Nr 11 w Nowym Sączu  Gimnazjum Akademickie Jezuitów w Nowym Sączu,  ul. Piotra Skargi 10
Nr 12 w Makowie Podhalańskim Zespół Szkół  w Makowie Podhalańskim,  ul. Wolności 53


 
 
 
 
 
 
 

 
  1. Konkurs Historyczny
 
Przewodniczący   

 
Wiceprzewodnicząca Etap wojewódzki

 
Elżbieta Pałka

 
Anna Woźniak Gimnazjum  nr 7 w Krakowie ,
ul. Jachowicza 5
 
Etap rejonowy

 
Komisja Siedziba Komisji - miejsce etapu rejonowego

 
Nr 1 w Krakowie XIV Liceum Ogólnokształcące w Krakowie, ul. Chełmońskiego 24
Nr 2 w Krakowie Gimnazjum nr 4  w Krakowie,  Rynek Kleparski 18
Nr 3 w Krakowie Gimnazjum nr 37 w Krakowie, os. Złotego Wieku 36
Nr 4 w Krakowie Gimnazjum nr 12 w Krakowie, ul. Kluczborska 3
Nr 5 w Olkuszu Gimnazjum nr 3 w Olkuszu, ul. Korczaka 7
Nr 6 w Myślenicach Gimnazjum nr 1 w Myślenicach, ul. Sobieskiego 1
Nr 7 w Węgrzcach Wielkich Gimnazjum w Węgrzcach Wielkich

 
Nr 8 w Tarnowie Zespół  Szkół  Ogólnokształcacych nr 1 w Tarnowie ul. Norwida 22
Nr 9 w Brzesku Gimnazjum nr 1  w Brzesku, ul. Głowackiego 57
Nr 10 w Nowym Saczu Gimnazjum nr 5 w Nowym Sączu, ul. Nadbrzeżna 77
Nr 11 w Nowym Sączu Gimnazjum Akademickie Jezuitów w Nowym Sączu, ul. Piotra Skargi 10
Nr 12 w Frydrychowicach Zespół Szkolno-Przedszkolny we Frydrychowicach

 
Nr 13 w Zakopanem Szkoła Podstawowa nr 4 w Zakopanem, os.Jarosówka 15 b
 
  1. Konkurs Biologiczny
 
Przewodniczący   

 
Wiceprzewodnicząca Etap wojewódzki

 
Leszek Misiak

 
Urszula Chrząszcz Gimnazjum  nr 39 w Krakowie ,
os. Oświecenia 30
 
Etap rejonowy

 
Komisja Siedziba Komisji - miejsce etapu rejonowego

 
Nr 1 w Krakowie ZSOI nr 2 w Krakowie, ul. W. Lipińskiego 2
Nr 2 w Krakowie ZSOI nr 7 w Krakowie, ul. Czarnogórska 14
Nr 3 w Krakowie Salezjańskie Gimnazjum Publiczne w Krakowie, os. Piastów 34
Nr 4 w Miechowie Gimnazjum nr 1  w Miechowie, os. Sikorskiego 15 b
Nr 5 w Olkuszu Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 w Olkuszu,
ul. Kochanowskiego 2
Nr 6 w Koźmicach Wielkich Gimnazjum w Koźmicach Wielkich
Nr 7 w Tarnowie Zespół Szkół Sportowych w Tarnowie, ul. Zbylitowska 7
Nr 8 w Brzesku Publiczne Gimnazjum nr 2 w Brzesku, ul. Czarnowiejska 44
Nr 9 w Nowym Targu Gimnazjum nr 1 w Nowym Targu, pl. J. Słowackiego 14
Nr 10 w Nowym Sączu Gimnazjum nr 3 w Nowym Sączu, ul.  Królowej Jadwigi 29
Nr 11 w Nowym Sączu Publiczne Gimnazjum w Nawojowej
Nr 12 w Wadowicach Gimnazjum w Tomicach, ul. Dworska 9a
  1. Konkurs Geograficzny
 
Przewodniczący   

 
Wiceprzewodniczący Etap wojewódzki

 
Maria Krysakowska

 
Jerzy Desperak VI  Liceum Ogólnokształcące  im. Adama Mickiewicza w Krakowie, ul. Wąska  7
 
Etap rejonowy

 
Komisja Siedziba Komisji - miejsce etapu rejonowego

 
Nr 1 w Krakowie Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 w Krakowie, ul. Na Błonie15b
Nr 2 w Krakowie Gimnazjum nr 27  w Krakowie,  ul. Malborska 98
Nr 3 w Krakowie  Gimnazjum nr 17 w Krakowie, ul. Litewska 34
Nr 4 w Krakowie Zespół Szkół Salezjańskich w Krakowie, os.  Piastów 34
Nr 5 w Miechowie Gimnazjum nr 1 w Miechowie,  os. Sikorskiego 15b
Nr 6 w Olkuszu Gimnazjum nr 1 w Olkuszu, ul. Kochanowskiego 2
Nr 7 w Myślenicach Gimnazjum nr 3 w Myślenicach, ul. Zdrojowa 16 a
Nr 8 w Tarnowie Zespół Szkół Publicznych w Tarnowcu, ul. Tarnowska 60
Nr 9 w Bochni Publiczne Gimnazjum w Rzezawie, ul. Szkolna 11
Nr 10 w Nowym Targu Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Gronkowie
Nr 11 w Nowym Sączu Gimnazjum Nr 3 w Nowym Sączu, ul. Królowej Jadwigi 29
Nr 12 w Nowym Sączu Gimnazjum nr 11 w Nowym Sączu, ul. Długosza 2
Nr 13 w Suchej Beskidzkiej  Zespół Szkół w Suchej Beskidzkiej, ul. płk. Semika 3

 
 
  1. Konkurs Chemiczny
 
Przewodniczący   

 
Wiceprzewodnicząca Etap wojewódzki

 
Maria Krysakowska

 
Bożena Cabaj – Miciak

 
Zespole Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych nr 6 w Krakowie , os. Na Stoku 52
 
Etap rejonowy

 
Komisja Siedziba Komisji - miejsce etapu rejonowego

 
Nr 1 w Krakowie Gimnazjum nr 13 w Krakowie, ul. Mackiewicza 15
Nr 2 w Krakowie Gimnazjum  nr 29  w Krakowie,  ul. Aleksandry 17
Nr 3 w Krakowie Gimnazjum Integracyjne nr 15 w Krakowie, al. Kijowska 3
Nr 4 w Krakowie Gimnazjum Integracyjne nr 74 w Krakowie, os. Na Stoku 52
Nr 5 w Krakowie Gimnazjum nr 7 w Krakowie,  ul. Bernardyńska 7
Nr 6 w Olkuszu Gimnazjum nr 4 w Olkuszu, ul. Kosynierów 14
Nr 7 w Wieliczce Gimnazjum im. Kazimierza Wielkiego w Wieliczce,  ul. Piłsudskiego 20
Nr 8 w Tarnowie Gimnazjum nr 6 w Tarnowie, ul. Krzyska 118
Nr 9 w Brzesku Publiczne Gimnazjum  nr 2 w Brzesku, ul.  Czarnowiejska 44
Nr 10 w Nowym Targu Zespół Szkoły Podstawowej  i Gimnazjum  w Szaflarach, ul. Szkolna 6
Nr 11 w Nowym Sączu Gimnazjum Akademickie  w  Nowym Sączu, ul. Jagiellońska 63
Nr 12 w Nowym Sączu Gimnazjum nr 3 w Nowym Sączu, ul. Królowej Jadwigi 9
Nr 13 w Andrychowie Gimnazjum nr 1 w Andrychowie,ul. Daszyńskiego 14
 
  1. Konkurs Języka Angielskiego
 
Przewodniczący   

 
Wiceprzewodnicząca Etap wojewódzki

 
Elżbieta Pałka

 
Hanna Woźniak

 
Gimnazjum nr 1  im. S. Konarskiego w Krakowie, ul. Bernardyńska  7
 
Etap rejonowy

 
Komisja Siedziba Komisji - miejsce etapu rejonowego

 
Nr 1 w Krakowie Gimnazjum nr 11 w Krakowie, os. Seniorów Lotnictwa 5
Nr 2 w Krakowie Gimnazjum  nr 15  w Krakowie,  Al. Kijowska 3
Nr 3 w Krakowie Zespół Szkół Ogółnokształcących nr 35 w Krakowie, ul. Mirtowa 2
Nr 4 w Krakowie Gimnazjum nr 24 w Krakowie, ul. Montwiłła Mireckiego 29 
Nr 5 w Krakowie Gimnazjum nr 7 w Krakowie,  ul. Jachowicza 5
Nr 6 w Proszowicach Gimnazjum w Proszowicach, ul. Kopernika 7
Nr 7 w Chrzanowie Zespół Szkół nr 3 w Chrzanowie,  Al. Henryka 45
Nr 8 w Wieliczce Gimnazjum w Wieliczce, ul. Piłsudskiego 20
Nr 9 w Tarnowie Zespół Szkół Ogólnokształcacych nr 2 w Tarnowie ul. Mickiewicza 16
Nr 10 w Rzezawie Publiczne Gimnazjum w Rzezawie, ul. Szkolna 11
Nr 11 w Brzeszczach Gimnazjum nr 2 w Brzeszczach, ul. Lipowa 3
Nr 12 w Nowym Sączu ZS Podstawowo-Gimnazjalnych nr 2 w Nowym Sączu
ul. Gen. Bora Komorowskiego
Nr 13 w Zakopanem Gimnazjum nr 2 w Zakopanem, ul. Sienkiewicza 27
 
  1. Konkurs Języka Niemieckiego
 
Przewodniczący   

 
Wiceprzewodnicząca Etap wojewódzki

 
Ewa Gadomska

 
Renata Haza
Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli - Oddział Doskonalenia Nauczycieli
w Nowym Sączu ul. Jagiellońska 61
 
Etap rejonowy

 
Komisja Siedziba Komisji - miejsce etapu rejonowego

 
Nr 1 w Krakowie Gimnazjum Nr 6 w Krakowieul. Blachnickiego 1
Nr 2 w Zabierzowie Gimnazjum w Zabierzowie, ul. Kolejowa 1
Nr 3 w Krakowie Gimnazjum nr 23 w Krakowie, ul. Lipińskiego 2
Nr 4 w Krakowie Gimnazjum nr 46 w Krakowie, os. Teatralne 35
Nr 5 w Tarnowie Gimnazjum nr 11 w Tarnowie, ul. Szujskiego 15
Nr 6 w Brzesku Gimnazjum w Proszówkach
Nr 7 w Nowym Targu Gimnazjum nr 2 w Nowym Targu, ul. Plac Evry 3
Nr 8 w Nowym Sączu Gimnazjum nr 11 w Nowym Sączu,  ul. Długosza 2
Nr 9 w Wadowicach Gimnazjum w Zakrzowie
 
  1.  Konkurs Języka Francuskiego
 
Przewodniczący   

 
Wiceprzewodnicząca Etap wojewódzki

 
Maria Wypasek

 
Dorota Gala-Niemczyk

 
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1
w Tarnowie - Mościcach, ul. Norwida 22.
 
Etap rejonowy
 

 
Komisja Siedziba Komisji - miejsce etapu rejonowego

 
Nr 1 w Krakowie 6  Prywatne Gimnazjum Akademickie  w Krakowie,  ul. Karmelicka 45
Nr 2 w Krakowie Gimnazjum  nr 18 w Krakowie , ul. Złoty Róg 30
Nr 3 w Krakowie Publiczne Gimnazjum nr 52 w Krakowie, ul. Dzielskiego 1
Nr 4 w Krakowie Zespół Szkól Społecznych w Krakowie os.Dywizjionu 303 35
Nr 5 w Świątnikach Górnych Zespół Szkół w Świątnikach Górnych, ul. Bruchnalskiego 35

 
Nr 6 w Tarnowie Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Tarnowie, ul. Norwida 22
Nr 7 w Nowym Sączu Jezuickie Centrum Edukacji w Nowym Sączu, ul. Skargi 10

 
Nr 8 w Zakopanem Zespół  Szkół Hotelarsko -Turystycznych  w Zakopanem, ul Partyzantów 1/5
 
  1.   Konkurs Informatyczny
 
Przewodniczący   

 
Wiceprzewodniczący Etap wojewódzki

 
Jan Pawłowski

 
Jerzy Kogut

 
Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie,
Zespół Szkół Elektrycznych nr 1 w Krakowie
 
Etap rejonowy

 
Komisja Siedziba Komisji - miejsce etapu rejonowego

 
Nr 1 w Krakowie Gimnazjum nr 5 w Krakowie, ul. ul. Wilka-Wyrwińskiego 1
Gimnazjum nr 7 w Krakowie, ul. Jachowicza 5
Prywatne Gimnazjum Akademickie nr 6 w Krakowie, ul. Karmelicka 45
Nr 2 w Krakowie Gimnazjum  nr 16  w Krakowie,  ul. Konarskiego 2
Prywatne Gimnazjum nr 2 w Krakowie, ul. Wrocławska 53
Nr 3 w Krakowie Gimnazjum nr 21 w Krakowie, ul. Komandosów 29
Gimnazjum nr 24 w Krakowie, ul. Montwiłła-Mireckiego
Zespół Szkół Ogólnokształcących Integrac. nr 2 w Krakowie, ul. Lipińskiego 2,
Gimnazjum Sióstr Nazaretanek w Krakowie, ul. Wysłouchów 28,
Nr 4 w Krakowie Gimnazjum nr 46 w Krakowie,  os. Teatralne 35
Nr 5 w Skawinie Gimnazjum nr 1 w Skawinie,  ul. Witosa 4
Nr 6 w Chrzanowie Zespół Szkół nr 2  w Chrzanowie, ul. Wyszyńskiego 19
Gimnazjum nr 4 w Olkuszu, ul. Kosynierów 14
Nr 7 w Myślenicach Gimnazjum nr 2 w Myślenicach, ul. Pardyaka 26
Gimnazjum w Dobczycach, ul. Szkolna 43
Gimnazjum w Trzemeśni
Nr 8 w Tarnowie Gimnazjum nr 2 w Tarnowie, ul. Kopernika 5
Odział Doskonalenia Nauczycieli Tarnów, ul. Nowy Świat 30
Nr 9 w Bochni Publiczne Gimnazjum nr 2 w Bochni
Nr 10 w Zakopanem Zespół Szkół Ogółnokształcących w Zakopanem, ul. Słoneczna 1
Nr 11 w Nowym Sączu Gimnazjum nr 6 w Nowym Sączu, ul. Piramowicza 16
Zespół Szkół w Chełmcu ul. Marcinkowicka 9
Nr 12 w Nowym Sączu Gimnazjum  nr 5 w Nowym Sączu,  ul. Nadbrzeżna 77
ZSPG nr 2 w Nowym Sączu, ul. Tadeusza Bora Komorowskiego 7
Nr 13 w Kętach Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 1 w Kętach, ul. Sobieskiego 6
Miejskie Gimnazjum nr 2 w Oświęcimiu, ul. Olszewskiego 2a
Zespół Szkół Publicznych Nr 3 w Wadowicach, ul. Sienkiewicza 9
Gimnazjum w Suchej Beskidzkiej, ul. Płk T. Semika 3
 
  1.  Konkurs  Biblijny
 
Przewodniczący   

 
Wiceprzewodniczący Etap wojewódzki

 
Ewa Kantyka

 
Ks. Adam Uniwersał

 
Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie Łagiewnikach, ul. Siostry Faustyny 3
 
Etap rejonowy

 
Komisja Siedziba Komisji - miejsce etapu rejonowego

 
Nr 1 w Krakowie Publiczne Gimnazjum Sióstr Salezjanek im. św. Dominika Savio w  Krakowie
os. Jagiellońskie 17
Nr 2 w Krakowie Gimnazjum  nr 16  w Krakowie,  ul. Konarskiego 2
Nr 3 w Krakowie Katolickie Gimnazjum im. św. Rodziny z Nazaretu w Krakowie
ul. Pędzichów 13
Nr 4 w Chrzanowie Zespół Szkół w Płazie, ul. Wiosny Ludów 2
Nr 5 w Skawinie Szkoła Podstawowa im. Księcia Kardynała Adama Stefana Sapiehy w Bysinie
Nr 6 w Tarnowie Publiczne Gimnazjum nr 7 w Tarnowie, ul. Bandrowskiego 4
Nr 7 w Nowym Wiśniczu Zespół Szkół  im. Stanisława Lubomirskiego  w Nowym Wiśniczu

 
Nr 8 w Nowym Targu Gimnazjum nr 2 w Nowym Targu, Plac Evry 3

 
Nr 9 w Nowym Sączu Gimnazjum nr 6 w Nowym Sączu, ul. G. Piramowicza 16

 
Nr 10 w Limanowej Zespół Szkół Samorządowych nr 3 im. ks. płk. Józefa Jońca w Limanowej
ul. Stanisława Jordana 3
Nr 11 w Wadowicach Zespół Szkół Publicznych nr 3 w  Wadowicach,  ul. Sienkiewicza 9

 
 

 
  1.   Konkurs Wiedzy o Społeczeństwie
 
Przewodniczący   

 
Koordynator Etap wojewódzki

 
Rafał Belka

 
 Elżbieta Pałka

 
Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli - Oddział Doskonalenia Nauczycieli
w Krakowie ul. Garbarska 2
 
Etap rejonowy

 
Komisja Siedziba Komisji - miejsce etapu rejonowego

 
Nr 1 w Krakowie Gimnazjum nr 4 w  Krakowie, Rynek Kleparski 18
Nr 2 w Krakowie Szkoła Podstawowa  nr 7  w Krakowie,  ul. Spasowskiego 8
Nr 3 w Krakowie Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 14 w Krakowie os. Dywizjonu 303 66
Nr 4 w Nowym Sączu Zespół Szkół Społecznych "SPLOT" w Nowym Sączu, ul. Limanowskiego
Nr 5 w Oświęcimiu Miejskie Gimnazjum nr 3 w Oświęcimiu, ul. Krasickiego 16
Nr 6 w Tarnowie Gimnazjum nr 11 w Tarnowie, ul. Szujskiego 15
Nr 7 w Łopusznej Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Łopusznej, ul. Szkolna 1
 

 
  1. Konkursy tematyczne:
 
  1. Ogólnopolski Konkurs  „Losy bliskich i Losy Dalekich – życie Polaków w latach 1914 -1989”
 
Przewodniczący   

 
Wiceprzewodniczący Etap ogólnopolski

 
Anna Pawlikowska-Wójcicka

 
Zofia Dziedzic,
Aleksandra Sułkowska
Gimnazjum nr 1  im. S. Konarskiego w Krakowie, ul. Bernardyńska  7
 
  1. Konkurs   „Wielcy Polacy zasłużeni dla niepodległości Polski”
 
Przewodniczący   

 
Koordynator Etap wojewódzki

 
Monika Pawica

 
Elżbieta Pałka Gimnazjum nr 16 im. Króla Stefana Batorego
w Krakowie, ul. Konarskiego 2
 
Etap rejonowy

 
Komisja Siedziba Komisji - miejsce etapu rejonowego

 
Nr 1 w Krakowie Szkoła Podstawowa nr 16 w Krakowie, ul. Dietla 70
Nr 2 w Tarnowie Szkoła Podstawowa  nr 5 w Tarnowie, ul. Skowronków 8
Nr 3 w Nowym Targu Zespół Szkoły Podstawowej  i  Gimnazjum  w  Czarnym Dunajcu
Nr 4 w Nowym Sączu Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół  Samorządowych Nr 1 w Limanowej
Nr 5 w Wadowicach  Szkoła Podstawowa nr 5 im. Mikołaja Kopernika w Wadowicach
 

 
  1.  Konkurs   „Stulecie czynu legionowego – drogi niepodległości 1863 – 1918. Bohaterowie, wydarzenia, miejsca”
 
Przewodniczący   

 
Koordynator Etap wojewódzki

 
Jarosław Szarek
 

 
Anna Pawlikowska
-Wójcicka
OBEP Instytutu Pamięci Narodowej w Krakowie
ul. Dunajewskiego 8
 
Etap rejonowy

 
Komisja Siedziba Komisji - miejsce etapu rejonowego

 
Nr 1 w Krakowie Gimnazjum nr 16 im. Króla Stefana Batorego
w Krakowie, ul. Konarskiego 2
Nr 2 w Krakowie Szkoła Podstawowa  nr 32 im. Karola Chodkiewicza w Krakowie ul. Królowej Jadwigi 78
Nr 3 w Tarnowie Publiczne Gimnazjum im. Kardynała Stanisława Hozjusza w Zespole Szkół
w Radłowie
 

 
  1. Konkurs   „Taki to mroczny czas... 70 rocznica Powstania Warszawskiego”
Przewodniczący   

 
Koordynator Etap wojewódzki

 
Piotr Grojec
 

 
Elżbieta Pałka IV Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego
w Olkuszu, ul. J. Korczaka 7
 
Etap rejonowy

 
Komisja Siedziba Komisji - miejsce etapu rejonowego

 
Nr 1 w Krakowie Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie,
 ul. Podchorążych 2
 
 
 

 
  1. Konkurs języka hiszpańskiego "Hiszpania - kraj, ludzie i ich zwyczaje"
 
Przewodniczący   

 
Koordynator Etap wojewódzki i rejonowy

 
Marta Nowak
 

 
Elżbieta Pałka VI Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Krakowie, ul. Wąska 7

 
 
 

 
  1. „Papież Słowianin” Ogólnopolski Konkurs wiedzy o czasach i osobie Karola Wojtyły – Jana Pawła II dla uczniów gimnazjum
 
Przewodniczący   

 
Koordynator Etap wojewódzki

 
Barbara Zgłobicka
 

 
Elżbieta Pałka Gimnazjum nr 4 im. ks. Jana Twardowskiego
w Krakowie, Rynek Kleparski 18.
 

 
  1. Konkurs   Historyczny "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego …”
 
Przewodniczący   

 
Koordynator Etap wojewódzki

 
Monika Pawica

 
Elżbieta Pałka Krakowska Akademia im. Frycza Modrzewskiego
w Krakowie, ul. Herlinga Grudzińskiego
 
Etap rejonowy

 
Komisja Siedziba Komisji - miejsce etapu rejonowego

 
Nr 1 w Krakowie Krakowska Akademia im. Frycza Modrzewskiego
w Krakowie, ul. Herlinga Grudzińskiego
Nr 2 w Tarnowie Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli - Oddział Doskonalenia Nauczycieli w Tarnowie ul. Nowy Świat 30
Nr 3 w Nowym Targu Zespół Szkół Ogólnokształcących w Nowym Targu ul. Plac Krasińskiego 1
Nr 4 w Nowym Sączu Zespół Szkół w Chełmcu, ul. Marcinkowicka 9

 
Nr 5 w Wadowicach Szkoła Podstawowa w Świnnej Porębie 216