Strona główna

Kontakt:

Joanna
Karp
33 873-13-24

Data publikacji:

2014-02-19

Odsłon:

1100

Nr informacji:

9459

Komunikat organizacyjny nr 3 Małopolskiego Konkursu „Śladami żołnierzy wyklętych. Pułkownik Witold Pilecki w panteonie polskiej historii"

Wadowice, dnia 19 lutego 2014 r.
 
Państwo Dyrektorzy
gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych
biorących udział
w Małopolskim Konkursie
„Śladami żołnierzy wyklętych. Pułkownik Witold Pilecki w panteonie polskiej historii”
 
 
Szanowni Państwo,
 
uprzejmie informuję, że etap wojewódzki Małopolskiego Konkursu „Śladami żołnierzy wyklętych. Pułkownik Witold Pilecki w panteonie polskiej historii.” odbędzie się 4 marca 2014 r. o godz. 1000 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Oświęcimiu, 32 – 600 Oświęcim, ul. M. Kolbego 8 (w bezpośrednim sąsiedztwie Państwowego Muzeum Auschwitz – Birkenau).
 
Przy Uczelni znajdują się bezpłatne miejsca parkingowe. Mapka dojazdowa do siedziby Uczelni znajduje się na stronie www.pwsz-oswiecim.edu.pl w zakładce KONTAKT.
 
Rejestracja i zajmowanie miejsc przez uczestników rozpocznie się od godz. 920 w auli większego budynku Uczelni – Collegium sub Horologio, na poziomie I-szym (niebieskim).
Konieczne jest posiadanie przez uczestnika konkursu legitymacji szkolnej (ewentualnie innego dokumentu potwierdzającego tożsamość).
 
Przewidywany czas  trwania konkursu – do godziny 1600 (cześć pisemna i ustna oraz wręczenie nagród) 
 
Podczas części pisemnej uczniów, w sali 204, przygotowany zostanie dla nauczycieli bufet kawowy. Natomiast dla uczniów przygotowano poczęstunek w formie drugiego śniadania.
 
Jednocześnie informuję, iż istnieje możliwość skorzystania (we własnym zakresie) z gorącego posiłku w bufecie studenckim czynnym w godz. 800 - 1700 w przyziemiu mniejszego budynku Uczelni – Collegium Primum, znajdującym się naprzeciwko Collegium sub Horologio. W przyziemiu znajduje się również Czytelnia Multimedialna z bezpłatnym dostępem do Internetu.
 
Joanna Karp
Przewodnicząca Komisji Wojewódzkiej