Kontakt:

Beata
Popek
12 630-36-11

Data publikacji:

2013-09-25

Odsłon:

3713

Nr informacji:

8831

Powszechne monitorowanie procesu wdrażania podstaw programowych kształcenia w zawodach

Szanowni Państwo Dyrektorzy

 

Krajowy Ośrodek wspierania Edukacji Zawodowej i Ustawicznej serdecznie zaprasza do udziału w powszechnym monitorowaniu procesu wdrażania podstaw programowych kształcenia w zawodach. Jest ono realizowane w ramach projektu systemowego „Monitorowanie i doskonalenie procesu wdrażania podstaw programowych kształcenia w zawodach” nadzorowanego przez Ministerstwo edukacji Narodowej. Celem monitorowania jest zbadanie stanu wdrażania PKKZ w rok po wprowadzeniu zmian w kształceniu zawodowym i opracowanie oferty doskonalenia kadry zarządzającej szkół zawodowych na podstawie wyników.

Od 10 września 2013 r. pod adresem internetowym www.monitorowanieppkz.pl dostępny jest formularz zgłoszeniowy do udziału w powszechnym monitorowaniu procesu wdrażania PPKZ.

Prosimy Panią/Pana dyrektora o wypełnienie formularza zgłoszeniowego do 17 września 2013 r.

Na podstawie informacji udzielonej w formularzu otrzymają Państwo instrukcję dalszego postępowania wraz z kodami dostępu do ankiet, które będą aktywne od 20 września do 5 października 2013 r. Kody dostępu będą przeznaczone dla dyrekcji szkoły oraz wybranych nauczycieli kształcenia zawodowego.

Pytania dotyczące sposobu wypełniania ankiet lub ewentualnych problemów technicznych prosimy przesyłać na adres mailowy monitorowanie_ppkz@koweziu.edu.pl. Odpowiedź zostanie udzielona w ciągu 24 godzin.

W formularzu zgłoszeniowym będą proszeni Państwo o wypełnienie metryczki szkoły/zespołu szkół oraz podanie adresu email. Dalsza komunikacja między zespołem realizującym powszechne monitorowanie PPKZ a Państwem będzie odbywać się wyłącznie za pośrednictwem podanego adresu.

Wszystkie szkoły, które poprawnie zakończą proces wypełniania ankiet otrzymają do końca tego roku kalendarzowego informację zwrotną zawierającą podsumowanie wyników monitorowania.

Projekt „Monitorowanie i doskonalenie procesu wdrażania podstaw programowych kształcenia w zawodach” jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

Zapraszamy!
Zespół projektu
Krajowy Ośrodek Wspierania Edukacji Zawodowej i Ustawicznej