Strona główna

Kontakt:

Iwona
Florczyk-Szwak
12 448-11-43

Data publikacji:

2016-10-07

Aktualizacja:

2017-04-27

Odsłon:

4831

Nr informacji:

13480

"Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego..."

Kraków, 5 października 2016 r.

Szanowni Państwo
dyrektorzy i nauczyciele szkól podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych 
 
 
 
 
Serdecznie zapraszam do udziału w XXII edycji Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego oraz X edycji Olimpiady Tematycznej "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768-1864. Od konfederacji barskiej do powstania styczniowego – za wolność Waszą i Naszą", w roku szkolnym 2016/2017.
 
Wszelkie informacje znajda Państwo na stronach internetowych:
Konkurs:
http://www.losyzolnierza.pl/
Olimpiada:
http://olimpiadalosyzolnierza.pl/
 
Zachęcam także do śledzenia informacji na stronie Kuratorium Oświaty w Krakowie (zakładka KONKURSY i OLIMPIADY)
Konkurs:
konkursy i olimpiady /  konkursy tematyczne / ogólnopolskie konkursy tematyczne w roku szkolnym 2016/2017 / „Losy żołnierza
i dzieje oręża polskiego”

Olimpiada:
Konkursy i olimpiady / olimpiady

Komunikaty:
ORGANIZACJA ETAPU REJONOWEGO
UWAGA KRAKÓW - ZMIANA GODZINY ROZPOCZĘCIA ETAPU REJONOWEGO
WYNIKI ETAPU REJONOWEGO
                               Kraków
                               Nowy Sącz
                               Nowy Targ
                               Tarnów
                               Wadowice
OSTATECZNE WYNIKI ETAPU REJONOWEGO
                               Kraków
                               Nowy Sącz
                               Nowy Targ
                               Tarnów
                               Wadowice
ORGANIZACJA ETAPU WOJEWÓDZKIEGO
                               Uczniowie zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego (licea i technika)
WYNIKI ETAPU WOJEWÓDZKIEGO

                               Wyniki
OSTATECZNE WYNIKI ETAPU WOJEWÓDZKIEGO

                               Wyniki
ODBIÓR ZAŚWIADCZEŃ DLA LAUREATÓW I FINALISTÓW ETAPU WOJEWÓDZKIEGO
UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ETAPU WOJEWÓDZKIEGO
                               Lista uczniów nagrodzonych
DODATKOWE KWALIFIKACJE DO ETAPU CENTRALNEGO


 
 
Iwona Florczyk-Szwak
Koordynator wojewódzki