Strona główna

Kontakt:

Bożena
Walczak
12 448-11-25

Data publikacji:

2016-03-16

Odsłon:

578

Nr informacji:

12736

Małopolski Konkurs Wiedzy o Chorwacji

Etap wojewódzki Małopolskiego Konkursu Wiedzy o Chorwacji


Małopolski Kurator Oświaty  
Kraków, 16 marca 2016 r.


 
Dyrektorzy i Nauczyciele
gimnazjów

województwa małopolskiego
           
 
Szanowni Państwo,
 
informuję, że komisja konkursowa zakwalifikowała do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Wiedzy o Chorwacji 15 zespołów, które w I etapie konkursu uzyskały największą liczbę punktów (lista w załączeniu). Gratulujemy uczniom i ich opiekunom naukowym uzyskanego wyniku!
 
Etap wojewódzki Małopolskiego Konkursu Wiedzy o Chorwacji zostanie przeprowadzony 12 kwietnia 2016 r. (wtorek) w Zespole Szkół Ekonomicznych nr 1 w Krakowie (ul. Kapucyńska 2). Zmagania konkursowe rozpoczną się o godz.11.00 (od godz. 10.00 odbędzie się rejestracja drużyn i losowanie stanowisk).
 
Szkoły, które zakwalifikowały się do etapu wojewódzkiego muszą się zwrócić  z prośbą (za pośrednictwem poczty elektronicznej) o  nadesłanie bibliografii i materiałów na  adres: leszek.malczak@us.edu.pl

Równocześnie przypominam, że komisja konkursowa (zgodnie z regulaminem konkursu)  wyłoni zwycięski zespół – finalistów Małopolskiego Konkursu Wiedzy o Chorwacji. Finaliści Konkursu Wiedzy o Chorwacji z województw: małopolskiego, podkarpackiego i śląskiego spotkają się 28 czerwca 2016 r. na uroczystej Gali Chorwackiej, organizowanej w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie, podczas której zostaną wręczone nagrody, ufundowane przez Konsulat Republiki Chorwackiej i Marszałka Województwa Małopolskiego.
Z okazji 25-lecia niepodległości Republiki Chorwacji, finaliści oraz opiekunowie naukowi Konkursu Wiedzy o Chorwacji z trzech województw otrzymają zaproszenie na wyjazd do Chorwacji.

 
 
Z poważaniem
Małopolski Kurator Oświaty
Barbara Nowak

Lista zespołów uczniów zakwalifikowanych do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Wiedzy o Chorwacji