Kontakt:

Bożena
Bryl
18 266-33-62

Data publikacji:

2016-02-26

Aktualizacja:

2016-02-26

Odsłon:

1344

Nr informacji:

12666

IV Przegląd Musztry Klas Mundurowych - Nowy Targ 2016

Kraków, 26 lutego 2016 r.
 
Dyrektorzy
szkół ponadgimnazjalnych


Szanowni Państwo,
 
            Małopolski Kurator Oświaty we współpracy z Wojewódzkim Sztabem Wojskowym w Krakowie, Burmistrzem Miasta Nowy Targ, Starostą Nowotarskim oraz Liceum Ogólnokształcącym dla Młodzieży (klasy mundurowe) w Nowym Targu, zapraszają Państwa Dyrektorów do udziału w etapie wojewódzkim IV Przeglądu Musztry Klas Mundurowych, który odbędzie 21 kwietnia 2016 r. o godz. 9.00 na Rynku w Nowym Targu.

             Celem Przeglądu jest popularyzacja klas mundurowych, jako oferty edukacyjnej szkół, integracja młodzieży, prezentacja poziomu wyszkolenia młodzieży, kształtowanie postaw patriotycznych i obywatelskich. Przegląd jest formą rywalizacji zespołów w zakresie musztry zespołowej zgodnej z regulaminem musztry Sił Zbrojnych RP.
Przegląd adresowany jest do uczennic i uczniów klas mundurowych szkół ponadgimnazjalnych. Drużyna, która zwycięży w etapie wojewódzkim będzie reprezentowała województwo małopolskie w etapie ogólnopolskim.

         Szkoły zainteresowane udziałem w Przeglądzie proszone są o zgłoszenie swojego udziału zgodnie z wytycznymi zawartymi w Regulaminie.
 

W załączeniu:
Regulamin IV Przeglądu Musztry Klas Mundurowych - etap wojewódzkiZ poważaniem


Małopolski Wicekurator Oświaty
Grzegorz Baran