Strona główna

Kontakt:

Sebastian
Petryk
12 448-11-14

Data publikacji:

2015-09-23

Aktualizacja:

2015-09-23

Odsłon:

669

Nr informacji:

12027

III edycja konkursu debat oksfordzkichRegionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Krakowie zaprasza do udziału w konkursie debat oksfordzkich dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych województwa małopolskiego.

Celem debat jest inicjowanie merytorycznej dyskusji wśród młodzieży oraz wzrost świadomości na temat stosunków międzynarodowych i polskiej polityki zagranicznej. Tezy do dyskusji będą dotyczyły aktualnych wydarzeń w Polsce i na świecie.

Konkurs zostanie przeprowadzony w trzech etapach, łącznie dla ośmiu szkół. Do projektu zapraszamy 4-osobowe grupy uczniów wraz z opiekunami. 

Na zwycięzców i uczestników czekają atrakcyjne nagrody: czytniki e-booków, bony do Empiku.

Udział w konkursie debat oksfordzkich pozwoli uczestnikom na poszerzenie wiedzy na temat stosunków międzynarodowych oraz będzie stanowił dobre przygotowanie do aktywnego udziału w życiu społecznym. Zgłoszone szkoły otrzymają materiały szkoleniowe. Istnieje także możliwość zorganizowania przez specjalistów RODM szkoleń z prowadzenia debat oksfordzkich oraz z tematyki, której będą dotyczyły debaty.

Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy wysłać na adres rodm@rodm-krakow.pl lub faksem na numer 12 423 19 26 do 2 października 2015. O udziale w konkursie decyduje kolejność zgłoszeń!
(W przypadku wysyłki faksem organizatorzy proszą upewnić się telefonicznie czy faks dotarł.)

Konkurs jest realizowany pod honoworym patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty.

Do pobrania:

Szczegółowy program i harmonogram konkursu
Regulamin
Formularz Zgłoszeniowy