Strona główna

Data publikacji:

2014-12-02

Odsłon:

903

Nr informacji:

10759

V EDYCJA KONKURSU EKOLOGICZNEGO


Zapraszamy wszystkich sympatyków przyrody do udziału w V EDYCJI KONKURSU EKOLOGICZNEGO

Informujemy, że zapisy do konkursu już się rozpoczęły i trwają do 19 grudnia 2014 roku.
 
Konkurs jest skierowany do każdego ucznia klasy IV – VI szkoły podstawowej, szczególnie zainteresowanego złożonością świata zewnętrznego.

Konkurs jest dwuetapowy ( etap szkolny i finałowy) i ma formę testu otwartego.
Etap szkolny – 14 stycznia 2015 r. o godz. 1100-1230
Etap finałowy- 23 kwietnia 2015r. o godz. 1000-1130

Uwaga!!!! Konkurs jest bezpłatny, a na laureatów konkursu czekają atrakcyjne nagrody!!!!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych konkursem do zapoznania się z ofertą zamieszczoną na stronie internetowej szkoły http://www.sp62krk.nazwa.pl/. Rejestracja do konkursu poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie internetowej szkoły http://www.sp62krk.nazwa.pl/ w zakładce rejestracja do konkursu.

Wszelkie pytania prosimy kierować do koordynatora konkursu Pani Anety Giemzik, dane kontaktowe: tel. 600 705 438 lub konkurs.eko.sp62@gmail.com

Realizacja tego konkursu pozwoli wyposażyć uczniów w wiedzę i umiejętności stosowne do ich rozwoju i zdolności. Umożliwi ukształtowanie wrażliwości ekologicznej, wytworzy przekonanie, że przyroda jest wartością wspólną i jej stan zależy od każdego z nas. Pozwoli na aktywne współuczestniczenie w ochronie środowiska oraz zwróci uwagę na problemy ekologiczne w najbliższym otoczeniu (mieście, powiecie, województwie i kraju).

Do pobrania:
Zasady i przebieg Konkursu
Harmonogram V Konkursu Ekologicznego